دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان شهدای دهلران مستقر شد

دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان شهدای دهلران مستقر شد ایلام-دستگاه سی تی اسکن به همت نیروی زمینی سپاه در بیمارستان شهدای دهلران مستقر شد.
به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام..

دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان شهدای دهلران مستقر شد

دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان شهدای دهلران مستقر شد

ایلام-دستگاه سی تی اسکن به همت نیروی زمینی سپاه در بیمارستان شهدای دهلران مستقر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به شرایط حاد کرونایی و پیک چهارم این بیماری و تلاش‌های سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در کنار مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اقدامات مقابله‌ای در دستور کار قرار گرفت.

سردار جمال شاکرمی با درخواست دانشگاه علوم پزشکی ایلام و پیگیری‌های به عمل آمده از طریق بهداری نیروی زمینی سپاه یک دستگاه سی تی اسکن پرتابل در بیمارستان شهدای دهلران مستقر شد.

وی افزود: این دستگاه به صورت ۲۴ ساعته و رایگان به مردم شریف و ایثارگر دهلران که حق بزرگی بر گردن نظام دارند، خدمات ارائه خدمات می‌کند.

وی گفت: ضروری است تا نمایندگان و مسئولان در راستای استقرار سی تی اسکن ثابت در این شهرستان پیگیری‌های لازم را داشته باشند.

شاکرمی با اشاره به ظرفیت‌های ایجاد شده برای مقابله با کرونا، گفت: مرکز بستری در مرکز استان دوباره فعال شده و نقاهتگاه‌های واقع در شهرستان‌های چرداول، دره شهر، مهران و آبدانان هم در راستای کمک به مجموعه کادر درمان آماده پذیرش بیماران هستند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: تعداد ۱۰۰ عدد کپسول و ۲۰ دستگاه اکسیژن ساز به ظرفیت شهرستان‌ها برای قرنطینه بیماران در منزل تحویل سپاه‌های نواحی شده است.