دستگاه‌های ذیربط با دقت صلاحیت کاندیداهای انتخابات را بررسی کنند

دستگاه‌های ذیربط با دقت صلاحیت کاندیداهای انتخابات را بررسی کنند نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید افراد توانمندی در انتخابات حضور پیدا کنند و لازم است دستگاه های ذیربط در بررسی صلاح..

دستگاه‌های ذیربط با دقت صلاحیت کاندیداهای انتخابات را بررسی کنند

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید افراد توانمندی در انتخابات حضور پیدا کنند و لازم است دستگاه های ذیربط در بررسی صلاحیت های آنان دقت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، رسول فرخی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها نامگذاری کردند اما باید بدانیم که تحقق شعار سال صرفا این نیست که قانونگذاری کنیم، بلکه باید مباحث دیگری هم مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: امروز انسان در جهان تبدیل به محور توسعه شده و بر این اساس مردم باید به دو انتخابات بزرگ پیش رو مبنی بر انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری توجه ویژه داشته باشند.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید افراد توانمندی در انتخابات حضور پیدا کنند و همچنین دستگاه های ذیربط باید در بررسی صلاحیت این افراد نهایت دقت را داشته باشند.