خانواده های شهدا اصلی ترین پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستند

دیدار از خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس با حضور فرمانده سپاه سلماس، فرماندار و رئیس بنیاد شهید بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس. بمناسبت این ایام و به همت سپاه شهرستان سلماس، دیدار از رزمندگان دفاع مقدس یکی از اصلی ترین عناوین برنامه ریزی شده می باشد.شایان ذکر است یکصد و سی […]

دیدار از خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس با حضور فرمانده سپاه سلماس، فرماندار و رئیس بنیاد شهید بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس.
بمناسبت این ایام و به همت سپاه شهرستان سلماس، دیدار از رزمندگان دفاع مقدس یکی از اصلی ترین عناوین برنامه ریزی شده می باشد.
شایان ذکر است یکصد و سی ویژه برنامه برای گرامیداشت ایام سالگرد روزهای حماسه و جهاد دفاع مقدس از طرف سپاه سلماس برنامه ریزی شده است که به دلیل شرایط ویژه جلوگیری از شیوع بیماری کرونا بیش از هشتاد درصد برنامه ها با محوریت فضای مجازی درحال انجام می باشند.

فرمانده سپاه سلماس در این دیدارها خانواده های شهداء را بعنوان پشتیبان های مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و گفت: یکی از وظایف مهم همه مسئولین، دیدار از این خانواده های عزیز و رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس می باشد.

وی افزود: رزمندگان انقلابی و جهادگر در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان قدرت ایمان و اراده الهی را نشان دادند که هر روز که از ایام حماسه آفرین دفاع مقدس می گذرد ابعاد بیشتری از شگفت زدگی ابرقدرت های ظالم جهان و استکبار جهانی از قدرت اسلام و مسلمانان روشن می شود، چراکه رزمندگان قهرمان و مؤمن کشورمان در جنگی همه جانبه از سوی تمام ظالمان جهانی قدرت و اراده مقاومت را به رخ کشیدند و به راستی که ابهت غرب و شرق را شکستند.
سرهنگ مدنی یادآور شد: شهرستان سلماس به نسبت جمعیت یکی از مناطقی است که بیشترین رزمنده را عازم جبهه های حق علیه باطل کرده است و فرزندان غیور این شهرستان همچون همه رزمندگان سطح کشور در صفحات تاریخ بعنوان حماسه آفرینان غیور دفاع مقدس معرفی می شوند بطوریکه شهرستان سلماس با تقدیم ۷۲۳ شهید گرانقدر تکلیف مهم و انقلابی خود را برای دفاع از حریم امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی به خوبی به انجام رسانده است و همچنان نیز جوانان مومن و انقلابی سلماس در این منطقه مرزی پاسدار حریم ولایت علوی می باشند.
وی افزود: روحیه ایثار و شهادت در نسل چهارم انقلاب در چهلمین سالگرد دفاع مقدس جلوه های تازه و بسیار ویژه ای از خود را نشان داده است.
فرماندار سلماس در این دیدارها رسیدگی به مشکلات رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهداء را یکی از اولویت های مهم ادارات و نهادها بخصوص بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و خاطرنشان کرد: قدردانی از زحمات رزمندگان کشورمان تنها وظیفه کوچکی است که می توانیم در مقابل این عزیزان ادا نماییم.