حمایت تهران از تلاش‌ها برای تحقق صلح در افغانستان

حمایت تهران از تلاش‌ها برای تحقق صلح در افغانستان نماینده ویژه وزیر امور خارجه در امور افغانستان بر حمایت همه‌جانبه تهران از تلاش‌ها در راستای تحقق صلح و ثبات پایدار افغانستان تاکید کرد.
به گزارش خبرگ..

حمایت تهران از تلاش‌ها برای تحقق صلح در افغانستان

نماینده ویژه وزیر امور خارجه در امور افغانستان بر حمایت همه‌جانبه تهران از تلاش‌ها در راستای تحقق صلح و ثبات پایدار افغانستان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نماینده ویژه وزیر امور خارجه در امور افغانستان امروز با وزیر امور خارجه افغانستان پیرامون آخرین وضعیت مذاکرات صلح این کشور گفتگو کرد.

محمد ابراهیم طاهریان نماینده ویژه وزیر امور خارجه روز یکشنبه در ادامه رایزنی‌ها با مقامات کشور افغانستان با محمدحنیف اتمر وزیر امور خارجه افغانستان تلفنی گفتگو کرد.

در این گفتگو، در مورد آخرین اوضاع جاری افغانستان بویژه روند مذاکرات صلح بین‌الافغانی و نشست استانبول رایزنی صورت گرفته و بر حمایت همه جانبه تهران از تلاش‌ها در راستای تحقق صلح و ثبات پایدار افغانستان مورد تأکید قرار گرفت.

طاهریان روز گذشته همچنین در گفتگو با عبدالله عبدالله رئیس شورای مصالحه ملی درباره آخرین تحولات افغانستان و روند جاری مذاکرات تبادل نظر کرد.