جنگنده‌های سعودی منطقه «صرواح» در «مأرب» را به شدت بمباران کردند

جنگنده‌های سعودی منطقه «صرواح» در «مأرب» را به شدت بمباران کردند همزمان با پیشروی‌های گسترده نیروهای مقاومت یمن در نبرد «مأرب» جنگنده‌های سعودی مناطقی در این شهر از جمله «صرواح» را به شدت بمباران کردن..

جنگنده‌های سعودی منطقه «صرواح» در «مأرب» را به شدت بمباران کردند

جنگنده‌های سعودی منطقه «صرواح» در «مأرب» را به شدت بمباران کردند

همزمان با پیشروی‌های گسترده نیروهای مقاومت یمن در نبرد «مأرب» جنگنده‌های سعودی مناطقی در این شهر از جمله «صرواح» را به شدت بمباران کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، سلسله حملات تجاوزکارانه جنگنده‌های سعودی در نقاط مختلف یمن همچنان ادامه دارد. جنگنده‌های سعودی همزمان با پیشروی نیروهای مقاومت در جبهه مأرب، مناطق مختلفی این شهر را به شدت بمباران کردند.

بر اساس این گزارش، شاهدان عینی اعلام کردند که منطقه «صرواح» در شهر مأرب بیش از مناطق دیگر هدف حملات هوایی شدید جنگنده های سعودی قرار گرفت.

هدف اصلی سعودی‌ها از بمباران گسترده شهر مأرب ممانعت از تداوم پیشروی‌های نیروهای مقاومت در این شهر بوده است. با این حال، آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که نیروهای یمنی در نقاط مختلف مأرب در حال پیشروی هستند.

گفتنی است، نیروهای مقاومت یمن تاکنون در جریان نبرد مأرب دستاوردهای میدانی بزرگی را محقق ساخته‌اند. در همین ارتباط، اعلام شد که نیروهای یمنی در منطقه «الفجوه» واقع در غرب شهر مأرب پیشروی‌های بزرگی را رقم زده‌اند.

در حال حاضر عربستان سعودی به دلیل عملیات‌ برق آسای نیروهای یمنی در شهر مأرب با فشار گسترده‌ای مواجه شده است. افزایش فشارها از سوی نیروهای مقاومت یمن موجب شده است تا سعودی‌ها تمام تلاش خود برای اعزام مزدوران از نقاط مختلف یمن به مأرب را به کار بندند.