جانمایی و تثبیت نقشه بستر و حریم ۱۱ هزار هکتار از رودخانه‌ها

جانمایی و تثبیت نقشه بستر و حریم ۱۱ هزار هکتار از رودخانه‌ها خرم‌آباد- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان از جانمایی و تثبیت نقشه بستر و حریم ۱۱ هزار و ۶۷۰ هکتار از رودخانه‌های این استان خبر داد.
به گزا..

جانمایی و تثبیت نقشه بستر و حریم ۱۱ هزار هکتار از رودخانه‌ها

جانمایی و تثبیت نقشه بستر و حریم ۱۱ هزار هکتار از رودخانه‌ها

خرم‌آباد- مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان از جانمایی و تثبیت نقشه بستر و حریم ۱۱ هزار و ۶۷۰ هکتار از رودخانه‌های این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش حسن نژاد امروز پنج شنبه در حاشیه دیدار با مدیر کل و کارشناسان اداره ثبت اسناد و املاک لرستان اظهار داشت: در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک وزارت نیرو و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، با اخذ اطلاعات مربوط به حریم و بستر رودخانه‌های استان از شرکت آب منطقه‌ای، نسبت به صدور حدود چهار هزار و ۳۳۶ هکتار به تعداد ۱۸ برگ سند اقدام کرد.

وی عنوان کرد: تا کنون کار تهیه، جانمایی و تثبیت نقشه بستر و حریم کمی و کیفی ۴۷ رشته رودخانه به مساحت حدود ۱۱ هزار و ۶۷۰ هکتار در سامانه «کاداستر» اداره کل ثبت اسناد و املاک استان پایان پذیرفته که مطابق پیش بینی تا اواخر اردیبهشت ماه، سند مالکیت آنها به نام وزارت نیرو به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد.