جانبازان از بزرگترین مولفه های قدرت نرم ایران هستند

جانبازان از بزرگترین مولفه های قدرت نرم ایران هستند بابلسر- فرمانده سپاه کربلا، جانبازان و یادگاران دفاع مقدس را از بزرگترین مولفه های قدرت نرم ایران اسلامی دانست.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سیاوش م..

جانبازان از بزرگترین مولفه های قدرت نرم ایران هستند

 جانبازان از بزرگترین مولفه های قدرت نرم ایران هستند

بابلسر- فرمانده سپاه کربلا، جانبازان و یادگاران دفاع مقدس را از بزرگترین مولفه های قدرت نرم ایران اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سیاوش مسلمی در دیدار با جانباز ۷۰ درصد بابلسری با اشاره به اینکه جایگاه جانبازان و خانواده‌های معزز شهدا از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: جانبازان و یادگاران دفاع مقدس از بزرگترین مؤلفه‌های قدرت نرم کشور ایران اسلامی هستند و قطعاً هیچ گونه توهینی به جانبازان عزیز پذیرفتنی نیست.

سردار مسلمی با بیان اینکه وظیفه ما حمایت از جانبازان است، افزود: جانبازان عزیز عمر و سلامتی خود را برای کشور گذاشتند تا کشور در امنیت و سلامت باشد و امروز عزت و سربلندی کشور در گرو ایثارگری جانبازان است.

فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه جانبازان و همه عزیزانی که دغدغه انقلاب و نظام را دارند، نگذاشتند که دشمن از این اتفاق سو استفاده بکند، خاطرنشان کرد: وظیفه ما این است که برای امنیت کشور تلاش کرده و نگذاریم کسی امنیت کشور را دچار خدشه کند و نباید اجازه دهیم کسی اقتدار ایران اسلامی را دستاویز اهداف خود قرار دهد.

سردار مسلمی در ادامه با قدردانی از هوشمندی و بصیرت جانباز ۷۰ درصد بابلسری، خطاب به وی گفت: شما در دوران دفاع مقدس با بصیرت از ایران اسلامی دفاع کردید و برای در امنیت بودن ایران از عمر و سلامتی خود گذشتید حال امروز با هوشمندی و بصیرت پای نظام و انقلاب و ولایت ایستادید.

فرمانده سپاه کربلا بصیرت جانباز ۷۰ درصد بابلسری را نشانه ولایتمداری وی دانست و اضافه کرد: از اینکه نگذاشتید این حادثه باعث سو استفاده دشمن بشود، برگرفته از ولایتمداری شماست و جای قدردانی دارد.

سردار مسلمی با تاکید بر اینکه ولایت مداری جانباز ۷۰ درصد بابلسری مشت محکمی بر دهان دشمنان بود، گفت: صبر، زمان شناسی و دشمن شناسی جانباز عزیز بسیار مهم و قابل تقدیر است.

گفتنی است چندی پیش فیلمی از برخورد نامناسب با یک جانباز ۷۰ درصد بابلسری در فضای مجازی دست به دست شد که با واکنش‌های فراوانی همراه بود.