توقف در حاشیه زاینده رود و ناژوان ممنوع شد

اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از ممنوعیت تردد در حاشیه زاینده رود و صفه در روزهای ۱۲و ۱۳ فروردین خبر داد.
سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین..

توقف در حاشیه زاینده رود و ناژوان ممنوع شد

اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از ممنوعیت تردد در حاشیه زاینده رود و صفه در روزهای ۱۲و ۱۳ فروردین خبر داد.

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه ورود خودروهای دارای پلاک غیر بومی به شهرستان‌های قرمز و نارنجی استان ممنوع است، اظهار داشت: شهروندان در این دو روز به هیچ وجه در حاشیه زاینده رود، ناژوان، بزرگراه‌ها و کوه صفه توقف نکنند.

ورود به تفرجگاه‌ها ممنوع شد

وی اضافه کرد: در سایر شهرستان‌های استان هم ورود در تفریحگاه‌ها و بوستان‌ها ممنوع است.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه بر اساس مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا ممنوعیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه، یازدهم فروردین ماه در شهرهای دارای شرایط قرمز و نارنجی استان اجرا می‌شود، ادامه داد: شهرهای دارای شرایط قرمز خوانسار و گلپایگان هستند و شهرهای اصفهان، لنجان، نجف آباد، مبارکه و تیران وکرون در شرایط نارنجی قرار دارند.

جریمه یک میلیون تومانی برای تردد خودروهای غیربومی در شهرهای قرمز

وی با بیان اینکه خوشبختانه شهروندان با فرهنگ اصفهانی مثل همیشه همکاری خوبی با پلیس راهور داشته‌اند، ابراز داشت: درخواست پلیس همواره پرهیز از ترددهای غیر ضروری است.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه رانندگان متخلف در شهرهای دارای وضعیت قرمز در هر ۲۴ ساعت به مبلغ یک میلیون تومان و درشهرهای دارای وضعیت نارنجی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد، افزود: ثبت تخلفات بیشتر به وسیله سامانه‌های الکترونیکی انجام می‌پذیرد.

کد خبر ۵۱۷۸۳۵۵

مقاله اصلی