مدیر خیریه سلماس خبر:

توزیع ۵۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان

مدیر موسسه نیکوکاری سلماس گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ۵۰۰ پرس غذای گرم در بین خانواده‌های نیازمند سلماسی توزیع شد.

رضا آقازاده در گفت‌وگو با سلماس جوان، با اشاره به اقدامات انجام شده توسط موسسه نیکوکاری سلماس خبر از آغاز سال ۱۴۰۰ گفت: در عید نوروز و در اقدامی متفاوت، توانستیم شرایط آزادی تعدادی از پدران و مادران زندانی نیازمند جرائم غیرعمد توسط این موسسه فراهم کرده و این عزیزان به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

آقازاده افزود: با توجه به برگزاری مدارس به صورت غیرحضوری و لزوم استفاده دانش آموزان از گوشی و تبلت این موسسه ۶۰ دانش آموز نیازمند که در آستانه ترک تحصیل قرار گرفته بودند را شناسایی کرده و  کلاس‌های خصوصی به ارزش ۵ میلیارد ریال را برای آنها برگزار شد.

آقازاده با اشاره به موج سوم کرونا در شهرستان سلماس و به اوج رسیدن کمبود کپسول اکسیژن در این شهرستان گفت: این موسسه با برگزاری پویش نذر سلامتی تعداد پنج کپسول اکسیژن برای بیماران نیازمند تهیه کرده و در اختیار آنها قرار داد.

مدیر موسسه خیریه سلماس خبر همچنین با بیان اینکه این موسسه در ایام مختلف سال نیز بصورت مستمر برای خانواده های نیازمندان بسته های معیشتی؛ پوشاک، هدایای نقدی و عیدانه توزیع کرده گفت: در ماه مبارک رمضان نیز اهدای بسته های معیشتی توسط موسسه تداوم خواهد داشت.

آقازاده از دیگر برنامه های این موسسه به تسویه حساب دفتری ۲۳ خانواده نیازمند؛ توزیع ۲هزار قرص نان صلواتی در بین خانواده های نیازمندان اشاره کرد.

وی افزود: همزمان با حلول ماه مبارک رمضان؛ بالغ بر ۵۰۰ پرس غذای گرم در بین خانواده های نیازمند، محروم و حاشیه نشین شهر توزیع شده و با برنامه ریزی هایی که انجام گرفته، در طول این ماه مبارک نیز چندین مرحله توزیع غذای گرم نیز صورت خواهد گرفت.