تلاش بدخواهان نظام برای تخریب مجلس انقلابی/ کور خوانده‌اند!

تلاش بدخواهان نظام برای تخریب مجلس انقلابی/ کور خوانده‌اند! نماینده مردم شبستر در مجلس گفت: بدخواهان نظام جمهوری اسلامی با تمام توان تلاش می کنند مجلس انقلابی را از چشم مردم بیندازند اما کور خوانده ان..

تلاش بدخواهان نظام برای تخریب مجلس انقلابی/ کور خوانده‌اند!

نماینده مردم شبستر در مجلس گفت: بدخواهان نظام جمهوری اسلامی با تمام توان تلاش می کنند مجلس انقلابی را از چشم مردم بیندازند اما کور خوانده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر راستی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: بدخواهان نظام جمهوری اسلامی با تمام توان تلاش می کنند مجلس انقلابی را از چشم مردم بیندازند اما کور خوانده اند.

وی تاکید کرد: مردم شریف و باهوش ایران، خائن را از خادم خوب تشخیص می دهند، همان طور که در ۴۲ سال گذشته در هر شرایطی در مقابل خباثت های دشمنان قسم خورده انقلاب مقاومت کرده اند، بعد از این هم به کوری چشم دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت شریف ایران به تبلیغات زودهنگام برخی جناح ها توجه نکنند و فقط به مصلحت و عزت نظام اسلامی بیندیشند. ان‌شاءالله به زودی شاهد نابودی استکبار جهانی و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهیم بود، یک بار دیگر به فرزندان راستین انقلاب اسلامی اعتماد می کنیم و شاهد پیشرفت و توسعه ایران اسلامی خواهیم بود.