تصمیمات رئیس‌جمهور منجر به بالارفتن مرگ و میر مردم شد

تصمیمات رئیس‌جمهور منجر به بالارفتن مرگ و میر مردم شد نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی نسبت به تصمیمات رئیس جمهور درخصوص مسافرت های نوروزی که منجر به بالا رفتن مرگ و میر و قرمز شدن شهرهای مختلف..

تصمیمات رئیس‌جمهور منجر به بالارفتن مرگ و میر مردم شد

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی نسبت به تصمیمات رئیس جمهور درخصوص مسافرت های نوروزی که منجر به بالا رفتن مرگ و میر و قرمز شدن شهرهای مختلف شد، انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رمضانعلی سنگدوینی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: تذکر بنده به رئیس جمهور درباره تصمیم گیری درباره مسافرت های نوروزی است که باعث ازدیاد شهرهای قرمز و نارنجی و افزایش مبتلایان ومرگ و میر ناشی از کرونا شد.

وی در تذکری خطاب به وزیر صمت و رئیس جمهور اظهار داشت: گرانی مرغ و روغن بیداد می کند و سوال بنده از رئیس جمهور آن است که آقای روحانی! آیا شما در ایران زندگی می کنید؟

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی و رئیس جمهور، تصریح کرد: قیمت پائین خرید تضمینی محصولات کشاورزی به ویژه گندم موجب بی انگیزگی کشاورزان برای فروش گندم و تبدیل آن به خوراک دام شده است و باید در این باره تجدیدنظر شود.