تشدید تنش‌ها میان اسراییل و فلسطینیان تهدید امنیتی برای روسیه است

تشدید تنش‌ها میان اسراییل و فلسطینیان تهدید امنیتی برای روسیه است رییس جمهور روسیه در نشستی با اعضای شورای امنیت این کشور گفت: تشدید تنش‌ها میان اسراییل و فلسطینیان تهدید امنیتی برای روسیه به شمار می ..

تشدید تنش‌ها میان اسراییل و فلسطینیان تهدید امنیتی برای روسیه است

تشدید تنش‌ها میان اسراییل و فلسطینیان تهدید امنیتی برای روسیه است

رییس جمهور روسیه در نشستی با اعضای شورای امنیت این کشور گفت: تشدید تنش‌ها میان اسراییل و فلسطینیان تهدید امنیتی برای روسیه به شمار می آید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیوزویک، «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه و اعضای شورای امنیت این کشور با برگزاری نشستی درباره آخرین تحولات مرتبط با جنایت صیهونیست‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین گفتگو کردند.

رییس جمهور روسیه در این خصوص گفت: این درگیری‌ها به طور مستقیم بر امنیت ما تأثیر می گذارد. از همکارانم می‌خواهم درباره وضعیت کنونی در غرب آسیا، صحبت کنند. منظورم افزایش درگیری‌ها میان فلسطین و اسراییل است.

«ولادیمیر پوتین» در این باره اضافه کرد: این موضوعات مستقیماً تهدید امنیتی برای ما به شمار می آیند.

بیش از یک هفته از آغاز دور جدید تحولات در کرانه باختری و نوارغزه می‌گذرد و آنچه که در ابتدا ایستادگی فلسطینی‌های ساکن قدس در برابر تجاوز اشغالگران در محله «شیخ جراح» بود؛ اکنون نه تنها به دیگر شهرهای مستقر در اراضی اشغالی نظیر «لاد»، «عکا» و «حیفا» نیز کشیده شده؛ بلکه شاهد آن هستیم که در گوشه و کنار جهان، به ویژه قاره سبز نیز افکار عمومی از جنایات صهیونیست‌ها به تنگ آمده و خشم گروه‌های مختلف مردمی فوران کرده است.

خبرگزاری اسپوتنیک هم اکنون در حال پوشش زنده تظاهرات گسترده‌ای در لندن پایتخت انگلیس در ابراز همبستگی با مردم مظلوم فلسطین است.

تصاویر مخابره شده توسط این خبرگزاری نشان می‌دهد تعداد کثیری از مردم هم اکنون در لندن شعار می‌دهند: اسراییل تروریست است، الله اکبر، فلسطین باید آزاد شود، اشغالگری باید پایان یابد، فلسطین آزاد می‌شود ….

تظاهرات گسترده حمایت از مردم فلسطین در لندن در حال برگزاری است

شهرهای استرالیا هم امروز شاهد تظاهرات گسترده ضد صهیونیستی و در حمایت از ملت فلسطین است.

بر اساس این گزارش؛ امروز شنبه در استرالیا روزی تاریخی در حمایت از ملت فلسطین که در معرض کشتار جمعی قرار دارد، محسوب می‌شود.

در محکومیت اقدامات تروریستی علیه ملت فلسطین و همزمان با یوم النکبه، تظاهرات گسترده در استرالیا برگزار شد.

سه شنبه هفته گذشته نیز مردم انگلیس در لندن در مقابل دفتر نخست وزیری و سفارت رژیم صهیونیستی هم در حمایت از فلسطینی‌ها و قدس تظاهراتی برگزار شد.

سطح جدیدی از آگاهی در قاره سبز/ جهان با فلسطین همصدا می شود

اما از دیروز جمعه، همزمان با آغاز پنجمین روز از حملات علیه ملت مظلوم فلسطین، مردم کشورهای غربی به ویژه اروپا، در محکومیت اقدامات تل آویو، جوش و خروش بیشتری از خود نشان می‌دهند.

برای مثال، در کپنهاگِ دانمارک، مردم با تجمع در برابر سفارت رژیم صهیونیستی، شعار همبستگی با مردم فلسطین سر دادند حال آنکه پلیس دانمارک در همسویی با سیاستمداران این کشور، با گاز اشک آور از آنها استقبال کرد.

سطح جدیدی از آگاهی در قاره سبز/ جهان با فلسطین همصدا می شود

حامیان مردم مظلوم فلسطین در شهرهای مختلف آلمان هم تجمعات اعتراضی علیه جنایات رژیم صهیونیستی برگزار کردند. با وجود ممانعت‌های صورت گرفته از طرف پلیس، حامیان مردم فلسطین در شهرهای کلن، هانوفر، فرانکفورت، هامبورگ، اشتوتگارت، فرایبورگ، گِلزِن کِرشِن، مونستر، بُن، کاسل و برلین دست به راهپیمایی زدند و در برخی از این تجمعات پرچم رژیم صهیونیستی به آتش کشیده شد.

سطح جدیدی از آگاهی در قاره سبز/ جهان با فلسطین همصدا می شود