ترافیک پرحجم در محدوده جاجرود و گیلاوند

ترافیک پرحجم در محدوده جاجرود و گیلاوند فیروزکوه- رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک پرحجم در محدوده جاجرود و گیلاوند خبر داد و گفت: تردد در سایر محورهای مواصلاتی شرق استان تهران عادی و روان است…

ترافیک پرحجم در محدوده جاجرود و گیلاوند

ترافیک پرحجم در محدوده جاجرود و گیلاوند

فیروزکوه- رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک پرحجم در محدوده جاجرود و گیلاوند خبر داد و گفت: تردد در سایر محورهای مواصلاتی شرق استان تهران عادی و روان است.

سرهنگ ایرج کهریزی در گفتگو با خبرنگار مهر، از ترافیک عادی و روان در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر شاهد تردد روان خودروها در محورهای مواصلاتی هراز و فیروزکوه و ورودی‌های شرق پایتخت هستیم.

وی با اشاره به اینکه طی روز گذشته چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه در محور جاجرود – بومهن ۹۹ هزار و ۲۷، محور کمربندی جنوبی رودهن ۵۸ هزار و ۸۹۱، محور دماوند – فیروزکوه ۵۲ هزار و ۱۱۹ و در محور رودهن – دماوند ۴۵ هزا ر و ۳۶۳ وسیله نقلیه مشاهده شده است گفت: هم اکنون در محدوده پل جاجرود و شهر گیلاوند به سمت فیروزکوه شاهد ترافیک حجیم هستیم.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران در خصوص وضعیت تردد در آزادراه حرم تا حرم و امام رضا (ع) نیز گفت: این محور هم دارای ترافیک عادی و روان است.

کهریزی در ادامه با بیان اینکه شیوع کرونا در کشور و به خصوص در استان تهران دارای شیب تند و فزاینده ای شده است افزود: از همه مردم می‌خواهیم با ماندن در منزل و پرهیز از تردد و رفت آمد در جاده‌ها و شهر از شیوع هر چه بیشتر این ویروس منحوس جلوگیری کنند.