تبدیل مجوز صنفی به صنعتی و صدور پروانه از مشکلات صنایع شهرقدس است

قدس- فرماندار شهرقدس گفت: تبدیل مجوز صنفی به صنعتی و صدور پروانه از مشکلات صنایع شهرقدس است.
به گزارش خبرنگار مهر، لیلا واثقی عصر سه شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران که با حضور ا..

تبدیل مجوز صنفی به صنعتی و صدور پروانه از مشکلات صنایع شهرقدس است

قدس- فرماندار شهرقدس گفت: تبدیل مجوز صنفی به صنعتی و صدور پروانه از مشکلات صنایع شهرقدس است.

به گزارش خبرنگار مهر، لیلا واثقی عصر سه شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، رزم حسینی وزیر صمت، انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران و فرمانداران شهرستان‌های، اسلامشهر، شهریار، ملارد، بهارستان رباط کریم و قدس برگزار شد اظهار داشت: در ۴ سال اخیر توانسته ایم یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبارات را در شهرستان قدس داشته باشیم و ۳ هزار اشتغال را ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه در شهرستان قدس ۳ شهرک صنعتی وجود دارد گفت: ۲ لکه صنعتی دیگر به نام‌های زرین دشت و هفت جویه اضافه خواهد شد و در ۳ شهرک صنعتی قدس بیش از ۲ هزار واحد صنعتی وجود دارد و ۱۴ هزار واحد صنفی در سطح شهرستان موجود است.

واثقی بیان داشت: یکی از مشکلات اساسی در بخش صنعت قدس تبدیل مجوزهای صنفی به صنعتی و صدور پروانه بهره برداری صنعتی است و در واحدهای صنعتی مشکل شعاع ۱۲۰ کیلومتر وجود دارد.

واثقی در خصوص مشکلات دیگر صنایع در شهر قدس عنوان داشت: بحث امنیتی برای صنایع و معادن مشکل ایجاد کرده و ساختمان فرماندهی ناجا نداریم و تعداد کلانتری‌ها با سرانه‌ها همخوانی ندارد.

فرماندار شهرقدس بیان داشت: امسال توانستیم بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی سردار سلیمانی را که از سال ۸۹ کلنگ زنی شده بود به بهره برداری برسانیم و چون شهرقدس در تقاطع کرج و تهران است ما مشکلات ترافیکی زیاد داشتیم که با ایجاد ۴ زیرگذر این مشکلات رفع می‌شود و ۷ ورزشگاه و ۴ فرهنگسرا و ۵۶ پارک نیز به مساحت ۲۷۰ هکتار طی ۳ سال اخیر ایجاد شده اند.

کد خبر ۵۱۷۸۳۴۶

مقاله اصلی