انتخابات محل زورآزمایی دشمنان نظام و انقلاب/دانشجویان هوشیارباشند

انتخابات محل زورآزمایی دشمنان نظام و انقلاب/دانشجویان هوشیارباشند ارومیه – جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: انتخابات محل زورآزمایی دشمنان نظام و انقلاب و مردم‌ همیشه در صحنه جمهوری اسلامی..

انتخابات محل زورآزمایی دشمنان نظام و انقلاب/دانشجویان هوشیارباشند

انتخابات محل زورآزمایی دشمنان نظام و انقلاب/دانشجویان هوشیارباشند

ارومیه – جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: انتخابات محل زورآزمایی دشمنان نظام و انقلاب و مردم‌ همیشه در صحنه جمهوری اسلامی است.به گزارش خبرنگار مهر، سردار طالب رحیمی پیش از ظهر سه شنبه در نشست تخصصی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی سناریوی خطرناکی برای نظام می‌خواهند رقم بزنند که افکار عمومی را فریب بزنند و مردم را از شرکت کردن در انتخابات دلسرد کنند که راهکار اصلی مقابله با این سناریو آمدن مردم پای صندوق رأی و انتخاب فرد اصلح و انقلابی است.

وی ادامه داد: امروز مشکل اصلی کشور، مشکلات اقتصادی است که راهکار آن نه توافق با بیگانگان، بلکه مدیریت درست است ولی متأسفانه مسئولین کشور تنها راه حل مشکلات کشور را مذاکره و توافق با آمریکا می‌دانند.

رحیمی با اشاره به اینکه تاریخ نشان داده است هیچ دوره‌ای جمهوری اسلامی و آمریکا نتوانستند به توافق برسند تاکید کرد: آمریکا همان کشوری است که حتی تحریم دارویی برای جمهوری اسلامی وضع کرده است و با اجرای این توافقات سعی دارد نقاط قوت جمهوری اسلامی را که فناوری انرژی هسته‌ای و موشک‌های نقطه زن است را خنثی کند.

وی با اشاره به اینکه بیانات مقام معظم رهبری که چراغ راه مسئولین است بیان کرد: مقام معظم رهبری هم مشکلات کشور و هم راه حل آن را هم در بیانات خود می‌فرمایند فقط کافی است از بیانات ایشان پیروی کنیم و بیانات ایشان را چراغ راه خود قرار دهیم.

جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: آمریکا جرأت و توان شکست نظامی جمهوری اسلامی را ندارد چرا که امروز نقاط ضعف کشور مسائل نظامی نیست بلکه مشکلات اقتصادی و فرهنگی بوده که همت مضاعف مسئولین را می‌طلبد.

وی با اشاره به نقش جوانان و دانشجویان در عرصه حساس امروزی خاطر نشان کرد: امروز میدان، میدان جوانان و دانشجویان است و باید با قدرت و هوشیاری به عرصه اقتصاد وارد شوند و با در دست گرفتن امور، گره از مشکلات کشور بگشایند.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: انتخابات مظهر و تجلی مردم سالاری دینی است و به عنوان مکملی برای تقویت مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سید محمود صفری افزود: انقلاب اسلامی ایران بیش از ۴۳ سال به برکت مجاهدت مردم و در سایه هدایت‌های امامین انقلاب اسلامی و امدادهای الهی و اعجازهای همچون ۵ ام اردیبهشت و شکست حمله نظامی آمریکا در طبس در حال پیشتازی است و به برکت مردم سالاری دینی و پرچم داری حاکمیت حقیقی الله به دست نظام مقدس مردمی‌ترین حاکمیت امروز در این مرز و بوم الهی تبیین شده و در حال تمدن سازی نوین اسلامی است و زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب جمهوری اسلامی ایران یگانه پرچم دار اسلام حقیقی است که داعیه‌ی تحقق حکومت عدل جهانی را دارد، اظهار کرد: تمامی عالم در خوف انتشار ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.

صفری تاکید کرد: انقلاب اسلامی چون فریاد عدالت خواهی و آزادی طلبی را سر می‌دهد و خواسته آن سرشت الهی است، به همین دلیل امروزه جمهوری اسلامی ایران بیشتر از هر ملتی و حکومتی کانون بمباران توطئه دنیا است و سعی می‌کنند اقتدار نظامی کشور را به چالش بکشند و از سوی دیگر سعی دارند سرمایه اجتماعی کشور که مردمان کشور است را از نظام جمهوری اسلامی جدا کنند.

وی در خصوص بیانه گام دوم انقلاب خاطر نشان کرد: با توجه به تاکید بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به مشارکت جوانان، جوانان باید درک درستی از موقعیت حساس فعلی کشور داشته باشند و همچون افسران جنگ نرم در سطح جامعه دانشگاهی در سایه‌ی رهنمودهای امامین انقلاب به فعالیت بپردازند.