امکان تبدیل وضعیت ایثارگران با اخذ معرفی نامه از این نهاد

امکان تبدیل وضعیت ایثارگران با اخذ معرفی نامه از این نهاد دبیرکل خانه ایثارگران گفت: ایثارگران می توانند با گرفتن معرفی نامه از خانه ایثارگران جهت تبدیل وضعیت استخدامی خود از پیمانی به رسمی اقدام کنند..

امکان تبدیل وضعیت ایثارگران با اخذ معرفی نامه از این نهاد

امکان تبدیل وضعیت ایثارگران با اخذ معرفی نامه از این نهاد

دبیرکل خانه ایثارگران گفت: ایثارگران می توانند با گرفتن معرفی نامه از خانه ایثارگران جهت تبدیل وضعیت استخدامی خود از پیمانی به رسمی اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد یزدان پرست دبیرکل خانه ایثارگران درباره اقدامات این نهاد در راستای خدمت رسانی به ایثارگران اظهار داشت: خانه ایثارگران از سال ۱۳۷۵ افتتاح و به عنوان بازوی بنیاد شهید، مسئول پیگیری امور مربوط به ایثارگران شد. خانه ایثارگران اقدام به تهیه بسته‌های معیشتی و کمک هزینه جهت توزیع در بین خانواده‌های ایثارگران نیازمند کرده تا در ایام ماه مبارک رمضان توزیع گردد. از دیگر کارهای انجام شده توزیع غذای گرم روزانه در بین خانواده‌های ایثارگران کم بضاعت در شهرستان‌های استان تهران است.

یزدان پرست افزود: پیگیری عقد قرارداد بیمه تکمیلی این عزیزان که از دغدغه‌های خانه ایثارگران بوده با موفقیت در حال انجام است که انشاالله به زودی به پایان می‌رسد.
همچنین تآسیس کلینیک دندان‌پزشکی در یکی از مناطق جنوبی شهر تهران از دیگر اقدامات خانه ایثارگران بوده که می‌تواند منجر به کمک بسیار شایانی در بخش بهداشت و سلامت دهان و دندان عزیزان ایثارگر شود.

وی عنوان کرد: ایثارگران عزیز می‌توانند با گرفتن معرفی نامه از خانه ایثارگران جهت تبدیل وضعیت استخدامی خود از پیمانی به رسمی اقدام کنند. در سال ۹۹ دفتر حقوقی ایثارگران افتتاح شد که پاسخگویی و مشاوره رایگان به ایثارگران عزیز از خدمات این دفتر است.

دبیرکل خانه ایثارگران اظهار داشت: سلسله مباحث بررسی بیانیه گام دوم انقلاب که توسط شورای مرکزی خانه ایثارگران با دعوت از نخبگان و دانشگاهیان تشکیل شد، از دیگر اقدامات این خانه در سال ۹۹ بود. مجموعه خانه ایثارگران از تمامی ظرفیت‌های خود جهت خدمت به جامعه شریف ایثارگران استفاده خواهد کرد و خدمت به ایشان را برای خود افتخار می‌داند.

یزدان پرست تصریح کرد: تشکیل قرارگاه بهداشتی درمانی کرونا از اقدامات جهادی است که در سال ۹۹ با فراگیری کرونا در کشور به منظور کمک به کادر درمان با ضدعفونی و گندزدایی معابر و در سطح شهر به همراه توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین مردم توسط نیروهای ایثارگر انجام شده است.