الاهلی حریفی ناشناخته برای استقلال

الاهلی حریفی ناشناخته برای استقلال اولین حریف استقلال در آسیا را می‌توان ناشناخته و مرموزترین حریف این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دانست.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که یکی از چ..

الاهلی حریفی ناشناخته برای استقلال

الاهلی حریفی ناشناخته برای استقلال

اولین حریف استقلال در آسیا را می‌توان ناشناخته و مرموزترین حریف این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که یکی از چهار نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ است، در گره سوم این رقابتها همراه با الاهلی عربستان، الشرطه عراق و الدحیل قطر قرار دارد و بر اساس برنامه اعلام شده، آبی پوشان کارشان را در این رقابتها با قرار گرفتن مقابل الاهلی در نیمه شب پنجشنبه آغاز می‌کنند.

الاهلی اولین حریف آبی پوشان و البته ناشناخته‌ترین حریف این تیم در مرحله مقدماتی است. چرا که آنها در فاصله بین آخرین بازی در لیگ عربستان و اولین بازی در لیگ قهرمانان، دچار تغییرات اساسی شده و حالا با مربی جدید، از ملیتی جدید و با تفکراتی کاملاً متفاوت نسبت به لیگ برتر عربستان در آسیا به میدان می‌آیند.

آبی‌ها در حالی به عنوان اولین حریف این تیم در عربستان به میدان می‌روند که نه آنها و نه دیگر تیم‌های این گروه شناختی از نحوه بازی، نوع عملکرد و تفکرات مربی این تیم ندارند.

با اینکه می‌توان به این موضوع از زاویه دیگری نگریست و گفت شاید این به ضرر تیم عربستانی هم هست و اینکه آنها خودشان هم هنوز با تفکرات جدید حاکم بر تیم شان تطابق پیدا نکرده‌اند، اما بهرحال الاهلی را باید ناشناخته‌ترین تیمی دانست که در مرحله گروهی قرار است به مصاف استقلال برود.

مدیران تیم فوتبال الاهلی بعد از آنکه تیمشان در ۸ بازی آخر متحمل ۶ شکست شد و ۲ بار هم به نتیجه مساوی رسید، تصمیم به برکناری ولادان میلوویچ سرمربی صربستانی خود گرفتند و اندکی بعد لارنسو رگکاموف مربی ۴۶ ساله اهل رومانی را برای هدایت تیمشان انتخاب کردند.

آخرین دیدار این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا با گلزنی علی کریمی، مهدی قایدی و شیخ دیاباته با برتری ۳ گله استقلال به پایان رسید و دیدار پیش روی آنها نیز از ساعت ۴۵ دقیقه بامداد روز جمعه ۲۷ فروردین برگزار می‌شود.