اقدامات ارتش جهت پیشگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است

اقدامات ارتش جهت پیشگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است تهران- استاندار تهران طی پیامی به مناسبت روز ارتش گفت: اقدامات ارتش جهت پیشگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است.
به گزارش خبرگزاری مهر، انوشیروان محس..

اقدامات ارتش جهت پیشگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است

اقدامات ارتش جهت پیشگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است

تهران- استاندار تهران طی پیامی به مناسبت روز ارتش گفت: اقدامات ارتش جهت پیشگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، انوشیروان محسنی بندپی در پیامی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، ۲۹ فروردین ماه روز ارتش و نیروی زمینی جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت، متن پیام به این شرح است:

۲۹ فروردین روز پر افتخار ارتش و نیروی زمینی جمهوری اسلامی ایران؛ یادآور فداکاری و ایثارگری‌های ارتشیان عزیز و ارج نهادن به رشادت‌های غیور مردانی که شجاعانه، جان خود را در سنگرهای امنیّت، استقلال و دفاع از تمامیت ارضی کشور به ویژه حماسه آفرینی در دوران دفاع مقدس در طبق اخلاص نهادند و همدوش سپاه و بسیج از کیان نظام مقدس اسلامی دفاع کرده و در این میسر نورانی، شهیدانی والامقام تقدیم نموده که بر تارک آن می‌درخشد.

نقش‌آفرینی ارتش در طول ادوار مختلف انقلاب اسلامی در صحنه‌های مختلف نشان از آمادگی این نیروی خدوم در برابر حوادث مختلف دارد و ارتش در طول این سال‌ها به خوبی نشان داده در راه تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و ملت ایران آماده هرگونه مجاهدت است. امروز به برکت وجود انقلاب اسلامی ارتش یکی از نیروهای پیشگام و پیشتاز برای دفاع از انقلاب و حرکت در راستای اهداف انقلاب اسلامی است و با تأسی از فرهنگ انقلابی و جهادی یک کارنامه درخشان دارد.

ارتشیان عزیز همواره در کنار سایر نیروهای نظامی، مردمی و دولت، در عرصه‌های مختلف نیز عملکرد ارزشمندی داشته اند که نمونه بارز آن تلاش‌های ارزنده این سلحشوران مقتدر در مسیر پیشگیری و مبارز با شیوع ویروس کرونا می‌باشد؛ اقداماتی ماندگار چون ضدعفونی معابر شهری، استقرار در مبادی ورودی و تب سنجی مسافرین و غیره که مردم قدرشناس استان هرگز فراموش نخواهند کرد.

ضمن قدردانی از مجاهدت‌های والای ارتشیان دلاور در دفاع از مردم و مقابله با کرونا، روز ارتش را که نماد وحدت نیروهای مسلح و یادآور فداکاری‌ها و ایثارگری‌های ارتشیان جان برکف میهن است، تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه الطاف الهی شاهد توفیق بیش از پیش این عزیزان در حفظ دستاوردهای نظام و دفاع از کیان اسلامی باشیم.