اعمال قانون بر خاطیان محدودیت‌های کرونایی در شاهرود تشدید شد

اعمال قانون بر خاطیان محدودیت‌های کرونایی در شاهرود تشدید شد شاهرود- فرماندار شاهرود از اعمال قانون خاطیان در نقض محدودیت‌های ترافیکی کرونایی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: به مدت یک هفته تردد اتوبوس‌ه..

اعمال قانون بر خاطیان محدودیت‌های کرونایی در شاهرود تشدید شد

اعمال قانون بر خاطیان محدودیت‌های کرونایی در شاهرود تشدید شد

شاهرود- فرماندار شاهرود از اعمال قانون خاطیان در نقض محدودیت‌های ترافیکی کرونایی در سطح شهرستان خبر داد و گفت: به مدت یک هفته تردد اتوبوس‌های شرکت واحد نیز ممنوع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوطالب جلالی شامگاه شنبه نشست ستاد فرماندهی مبارزه با ویروس کرونا شاهرود با تاکید بر استفاده از حداکثر توان دستگاه‌های اجرایی و انتظامی برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی و برخورد با متخلفان و دستگاه‌های مربوطه، ابراز کرد: برخورد قاطع و پلمب واحدهای متخلف در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر و علی الخصوص ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ الی سه بامداد در سطح شهر توسط نیروی انتظامی با همکاری شهرداری صورت می‌گیرد، ابراز داشت: برای کاهش تردد هسته مرکزی شهر و اعمال محدودیت‌های ترافیکی از روز شنبه ۲۸ فروردین از ساعت ۹ الی ۱۲ صبح و ۱۸ الی ۲۲ شب با همکاری پلیس راهور و شهرداری مسیرهای، تقاطع خیابان حجاب در خیابان فردوسی به سمت میدان امام (ره)، تقاطع خیابان ۱۷ شهریور با خیابان شهید صدوقی به سمت میدان جمهوری، تقاطع خیابان فروغی، خیابان امام (ره) به سمت میدان امام (ره)، تقاطع خیابان شهید مدنی (نادر) با خیابان تهران به سمت میدان جمهوری مسدود شد.

انسداد مسیرهای اصلی شاهرود

فرماندار شاهرود بیان کرد: شهرداری نسبت به انسداد مسیرهای ورودی پارک‌ها و بوستان‌ها و عدم ارائه خدمات سرویس بهداشتی آب و غیره و کاهش میزان روشنایی در شب اقدام و با همکاری اداره راه و شهرسازی و نیروی انتظامی ضمن استقرار نیرو نسبت به انسداد ورودی همه پارک‌ها علی الخصوص پارک آبشار و مجموعه شهدای گمنام از ابتدای چهار راه استادیوم تختی، پارک کودک اقدام کنند.

جلالی با بیان اینکه شهرداری نسبت به انسداد مسیر آرامستان‌ها خصوصاً در روزهای پنج شنبه اقدام کند، تاکید کرد: شهرداری با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سطح شهر نسبت به زدن آژیر و اعلام وضعیت قرمز کرونا و لزوم رعایت محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی اقدامات لازم را صورت دهد.

وی افزود: با توجه به وضعیت کوئید ۱۹ در سطح شهرستان و نظر به ممنوعیت برگزاری هر گونه مراسم عبادی، مذهبی، عروسی و … و لزوم تعطیلی تمام آموزشگاه‌ها، استخرها، باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی مقرر شد ادارات اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش دانشگاه‌ها و ورزش جوانان ضمن ابلاغ مراتب به هیئت امنا اصناف و عوامل زیر مجموعه و اعمال نظارت کامل و از برگزاری هرگونه مراسم جلوگیری به عمل آورند و در صورت تخلف علیه مدیر دستگاه اجرایی ذیربط اعلام جرم خواهد شد.

فرماندار شاهرود از اعمال قانون بر خاطیان در نقض محدودیت‌های ترافیکی کرونایی در سطح شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: به مدت یک هفته از روز یکشنبه تردد اتوبوس‌های واحد نیز در شاهرود ممنوع شده است.