استقلال تیمی با شخصیت و بزرگ است که در بهترین شرایط قرار دارد

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: استقلال تیمی بزرگ و با شخصیت است و نتایج اخیرش نشان می‌دهد که در بهترین شرایط ممکن قرار دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، حسین پاشایی مربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از ب..

استقلال تیمی با شخصیت و بزرگ است که در بهترین شرایط قرار دارد

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: استقلال تیمی بزرگ و با شخصیت است و نتایج اخیرش نشان می‌دهد که در بهترین شرایط ممکن قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین پاشایی مربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: ابتدا سال جدید را تبریک عرض کرده و امیدوارم سالی پر خیر و برکت همراه با سلامتی برای همه مردم ایران باشد. درباره بازی فردا هم می‌گویم استقلال تیمی بسیار بزرگ و با شخصیت است که در بهترین شرایط قرار دارد و این را نتایج بازی‌های اخیر این تیم می‌گوید. از این طرف پیکان هم تیمی با کیفیت و قابل احترام است و ما هم به دنبال ارائه بهترین عملکرد در این بازی هستیم.

وی افزود: نسبت به استقلال شناخت کاملی داریم و با آنالیزی که انجام دادیم، در صدد هستیم بازی خوبی همراه با کسب نتیجه ارائه داده و در قالب یک کار تیمی، جوانان خوبی که در پیکان حضور دارند را به فوتبال ایران معرفی نماییم.

مربی تیم پیکان در خصوص تکرار این بازی در فاصله زمانی کوتاه بیان داشت: این بازی با بازی قبلی ما تفاوت‌های اساسی دارد. اهدافی که ما در لیگ دنبال می‌کنیم با اهداف جام حذفی یکسان نبود. بازی قبلی که در چارچوب جام حذفی بود را ما به چشم یک دیدار تدارکاتی خیلی خوب نگاه کردیم، اما اهداف ما در لیگ متفاوت است و قطعاً به دنبال کسب نتیجه مطلوب در کنار ارائه یک بازی با کیفیت هستیم.

پاشایی بیان داشت: با اینکه در دیدار قبلی ما از داوری متضرر شدیم، اما مطمئن هستیم فردا چنین مشکلاتی نیست و امیدوارم تیم ما و کوبل داوری، کم اشتباه‌ترین نفرات داخل میدان باشند.

دستیار مهدی تارتار در خصوص ابتلای چند بازیکن استقلال به کرونا، دوری آنها از تمرین و شرایط آرمانی گفت: شاخصه مهم استقلال و پرسپولیس این است که بهترین‌های فوتبال را جمع می‌کنند و این تیم‌ها مشکلی با نام کمبود بازیکن ندارند. خیلی مواقع بازیکنان ذخیره آنها می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند چون انگیزه خوبی دارند. لذا ما به این موضوع که ممکن است این تیم بازیکنان اصلی‌اش را در اختیار نداشته باشد، فکر نمی‌کنیم.

مربی سفید پوشان تهران بیان داشت: در تمرینات روزهای اخیر چند بازیکن ما مصدوم شدند که در تمرین امروز وضعیت شان مشخص می‌شود. اما محمد ابراهیمی را قطعاً در اختیار نخواهیم داشت.

کد خبر ۵۱۷۹۴۴۴ علی خلف

مقاله اصلی