استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی در اجرای برنامه متنوع در روز قدس

استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی در اجرای برنامه متنوع در روز قدس میامی- امام جمعه میامی با بیان اینکه روز قدس نقطه عطف استکبار ستیزی است، گفت: باید از ظرفیت‌های فضای مجازی در اجرای برنامه‌های متنوع وی..

استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی در اجرای برنامه متنوع در روز قدس

استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی در اجرای برنامه متنوع در روز قدس

میامی- امام جمعه میامی با بیان اینکه روز قدس نقطه عطف استکبار ستیزی است، گفت: باید از ظرفیت‌های فضای مجازی در اجرای برنامه‌های متنوع ویژه روز قدس بهره‌گیری شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور ظهر چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان میامی با موضوع روز قدس و به میزبانی دفتر خود با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، با بیان اینکه می‌بایست به مصوبات ستاد کرونا احترام گذاشت، تاکید کرد: مراسم روز قدس در میامی برگزار نمی‌شود اما باید برای استفاده از ابتکارات دیگر برنامه‌ریزی کرد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های روز قدس میامی به صورت مجازی برگزار می‌شود، تاکید کرد: از همه هیئت‌ها و فعالان فرهنگی می‌خواهیم تا برنامه‌های ویژه این روز را در فضای مجازی با استفاده از ظرفیت جوانان پر رنگ تر نمایند.

برنامه ریزی برای انتخابات

رئیس شورای فرهنگ عمومی میامی با بیان اینکه آزادی قدس، یکی از آرزوهای دیرینه مسلمانان است، تاکید کرد: قدس یکی از مهمترین روزها در جهان اسلام است و باید آن را به خوبی گرامی داشت.

صفایی پور با بیان اینکه در کنار روز قدس، انتخابات را در ماه‌های آتی شاهد خواهیم بود که باید گفت از مهمترین رویدادهای نظام جمهوری اسلامی است، گفت: مسئولان هیئت انتخابات در شهرستان، زمینه را برای حضور پرشور مردم آماده سازند.

وی با بیان اینکه انتخابات پرشور باعث تقویت اقتدار کشور در بعد داخلی و بین‌المللی می‌شود و لذا از این بُعد دارای اهمیت است، گفت: باید برای برگزاری و حضور حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ تلاش بیشتری شود تا نقشه‌های شوم دشمنان و توطئه‌هایشان شکست بخورد.