اختصاص وجه افطاری اعضای خانه طلاب جوان به مبارزه با کرونا

اختصاص وجه افطاری اعضای خانه طلاب جوان به مبارزه با کرونا اعضای خانه طلاب جوان قم و جمعی از طلاب وجه کمکی ریاست جمهوری تحت عنوان افطاری را جهت کمک به مبارزه با ویروس کرونا اختصاص می دهند.
به گزارش خبر..

اختصاص وجه افطاری اعضای خانه طلاب جوان به مبارزه با کرونا

اختصاص وجه افطاری اعضای خانه طلاب جوان به مبارزه با کرونا

اعضای خانه طلاب جوان قم و جمعی از طلاب وجه کمکی ریاست جمهوری تحت عنوان افطاری را جهت کمک به مبارزه با ویروس کرونا اختصاص می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی عباسی مدیر خانه طلاب جوان در نامه‌ای به دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: «تلاش و مجاهدت‌های جنابعالی و کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ستودنی است. خدا قوت.

روز گذشته ریاست جمهوری اسلامی ایران به منظور کمک به طلاب و روحانیون، مبلغی را تحت عنوان افطاری به حساب ایشان واریز کرده‌است. لیکن بیش‌از فشار معیشتی و اقتصادی که بر طلاب وارد می‌شود بار مسئولیت ناشی از دردهای امروز مردم است که بر شانه‌های ما سنگینی می‌کند.

بر این اساس و با توجه به موج جدید کرونا اعضای خانه طلاب جوان قم و جمعی از طلاب وجه مذکور را جهت کمک به مبارزه با ویروس منحوس کرونا به شماره کارت اعلامی از پویش نذر سلامتی ستاد کرونا واریز می‌کنند.

در ضمن هرگونه کمک و امداد به مجموعه مقدس مدافعان سلامت در عرصه‌های پیشنهادی جنابعالی موجب افتخار بر سربلندی ماست دعای خیر طلاب حوزه علمیه بدرقه راه شما و مدافعان سلامت».