احداث طرح‌های گردشگری در دماوند برای ایجاد اشتغال موثر است

احداث طرح‌های گردشگری در دماوند برای ایجاد اشتغال موثر است دماوند- نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث طرح‌های گردشگری در دماوند برای ایجاد اشتغال موثر است.
به گزارش خبرنگار..

احداث طرح‌های گردشگری در دماوند برای ایجاد اشتغال موثر است

احداث طرح‌های گردشگری در دماوند برای ایجاد اشتغال موثر است

دماوند- نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث طرح‌های گردشگری در دماوند برای ایجاد اشتغال موثر است.

به گزارش خبرنگار مهر، سیداحمد رسولی‌نژاد صبح پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات تولیدکنندگان و گردشگری دماوند که با حضور مهدی حیدری، فرماندار دماوند، فصاحت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران و نمایندگان استانی ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری، دامپزشکی، تعاون روستایی و امور عشایری استان تهران در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد اظهار داشت: برگزاری این قبیل نشست‌ها به صورت تشریفاتی نیست، ما منتظر وقوع تحولات هستیم.

رسولی نژاد بیان داشت: با توجه به نام‌گذاری سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب، باید شاهد انقلاب اقتصادی در بخش‌های مختلف باشیم.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عمده مشکلات ما مربوط به مصوبات و بخشنامه‌ها است گفت: بحث ملی شدن اراضی از جمله مشکلاتی است که ایجاد شده است.

وی عنوان داشت: در برخی از روستاها بخشی از نقاط مسکونی به عنوان اراضی ملی شناخته شده که این موضوع برای مردم مشکلاتی ایجاد کرده و لازم است تجدیدنظری در این خصوص صورت گیرد.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: در حوزه دامداران همه گروه‌های دامدار باید تحت پوشش قرار گرفته و از شرایط استفاده از خوراک دام بهره‌مند شود.

رسولی نژاد بیان داشت: با توجه به موضوع شعاع ۱۲۰ کیلومتر و عدم امکان فعالیت برخی صنایع در شهرستان دماوند، احداث طرح‌های گردشگری در راستای ایجاد اشتغال مؤثر خواهد بود.