آیا سید حسین حسینی سورپرایز مجیدی مقابل الشرطه است؟

آیا سید حسین حسینی سورپرایز مجیدی مقابل الشرطه است؟ تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، در اولین ساعات بامداد فردا به مصاف الشرطه، نماینده کشور عراق می‌رود.
به گزارش خ..

آیا سید حسین حسینی سورپرایز مجیدی مقابل الشرطه است؟

آیا سید حسین حسینی سورپرایز مجیدی مقابل الشرطه است؟

تیم فوتبال استقلال در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، در اولین ساعات بامداد فردا به مصاف الشرطه، نماینده کشور عراق می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، با وجود اینکه قانون حضور اجباری بازیکن حاضر در نشست خبری پیش از بازی تیم‌ها در ترکیب ثابت برداشته شده، اما معمولاً عرف این است بازیکنانی همراه سرمربی در نشست خبری پیش از یک بازی حضور پیدا می‌کنند که روز مسابقه در ترکیب اولیه تیمشان قرار دارند.

فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان در اولین دیدار آسیایی تیمش نشان داد ریسک پذیر است و قابلیت اتخاذ تصمیماتی غیر قابل پیش بینی در انتخاب ترکیب اولیه تیمش را دارد. همین ویژگی ریسک پذیری می‌تواند از آبی پوشان تیمی بسازد که کمتر مورد آنالیز حریفان قرار گیرد.

روز گذشته و در جریان نشست خبری پیش از بازی، این سید حسین حسینی سنگربان باتجربه آبی پوشان بود که فرهاد مجیدی را همراهی کرد؛ با اینکه مجیدی هیچ الزامی برای استفاده از بازیکنی که در نشست خبری حضور یافته در ترکیب اولیه تیمش ندارد، اما باید درصدی احتمال را برای اتخاذ یک تصمیم جالب دیگر از سوی سرمربی جوان آبی پوشان دانست.

باوجود پیروزی پر گل و جالب توجه استقلال در اولین شب مسابقات مقابل میزبان گروه سوم، دروازه آبی پوشان یکبار از روی نقطه پنالتی و یکبار هم در جریان بازی باز شد. هرچند رشید مظاهری روی هیچیک از گلهای دریافتی مقصر نبود و با ۴ نجات دروازه بالاتر از دیگر دروازه‌بانهایی قرار گرفت که در شب اول بازی‌ها به میدان رفتند، اما حسینی هم بازیکن باتجربه‌ای است که استفاده از او نیز جای نگرانی دارد.

تیم استقلال در دومین بازی مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۴۵ دقیقه بامداد فردا به مصاف الشرطه می‌رود و این در حالی است که آنها با ۳ امتیاز در صدر و حریف عراقی شان بدون امتیاز در جای سوم جدول قرار دارند.