آوالان با تساوی نیم فصل را به پایان رساند

آوالان با تساوی نیم فصل را به پایان رساند کامیاران- تیم فوتبال آوالان در آخرین بازی خود در نیم فصل اول لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور با نتیجه یک بر یک در مقابل حریف بوشهری متوقف شد.
به گزارش خبرنگار مه..

آوالان با تساوی نیم فصل را به پایان رساند

آوالان با تساوی نیم فصل را به پایان رساند

کامیاران- تیم فوتبال آوالان در آخرین بازی خود در نیم فصل اول لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور با نتیجه یک بر یک در مقابل حریف بوشهری متوقف شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز آوالان کامیاران از چارچوب دیدار معوقه هفته دهم رقابت‌های لیگ دو فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف امید گناوه رفت و در پایان ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رضایت داد.

این دیدار با چند دقیقه تأخیر با سوت عادل بیت سیاح آغاز شد و نماینده کردستان کیوان مارابی و عارف مرادی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت و با ترکیب نفرات فرهاد محمدی، بلال وکیلی، فرشاد جلیلوند، متین حاتمی، سهند اسدی، سجاد برخورداری، پوریا خضری، مسلم فریدی، علی منتشلو، جواد ویسی و مهران بهرامی پا به زمین گذاشت.

شاگردان فریدون فاتحی از همان دقایق ابتدایی تحت تأثیر جو ورزشگاه بودند و در دقیقه ۱۸ دروازه خود را گشوده دیدند اما رفته رفته هرچه از زمان بازی گذشت، صاحب توپ و میدان شدند و اختیار عمل را از حریف گرفتند.

موقعیت سازی تیم آوالان در دقیقه ۳۵ بازی به ثمر نشست و این تیم توانست توسط سجاد برخورداری، مهاجم خوش‌نقش خود به گل برسد و کار را به تساوی بکشاند.

در ادامه این نیمه پوریا خضری صاحب یک فرصت شد که شوت او را سنگربان تیم گناوه دفع کرد و بازی با همان نتیجه پیشین به پایان رسید تا دو تیم برای استراحت ده دقیقه‌ای روانه رختکن شوند.

آوالان نیمه دوم را با چند تغییر آغاز کرد و فریدون فاتحی دست به تغییر تاکتیک زد. او حمید قادری را به جای علی منتشلو به بازی فرستاد و مهدی فرزانه نیز جای سهند اسدی در زمین را گرفت تا جان دوباره به خط هافبک تزریق شود.

در بحبوحه فرصت سوزی‌های دو تیم، حسام کمانگر مربی تیم آوالان نیز با دریافت کارت قرمز از داور اخراج شد.

در دقیقه ۸۵ بازی، میزبان صاحب یک ضربه کاشته در ناحیه بسیار ایده‌آل شد که ضربه بازیکن گناوه را فرهاد محمدی مهار کرد و توپ را به بیرون فرستاد. موقعیت‌های دو تیم در نیمه دوم راه به جایی نبرد و توپی از خطوط دروازه‌ها نگذشت تا این بازی معوقه با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان برسد.

آوالان کامیاران با کسب یک امتیاز امروز، مجموع امتیازات خود را تا پایان نیم فصل و انجام ۱۳ بازی دور رفت، به عدد ۱۶ رساند تا جایگاه نهم جدول رده بندی گروه الف را از آن خود کند.

این تیم در نخستین بازی دور برگشت در ورزشگاه خانگی خود به مصاف نفت و گاز گچساران خواهد رفت.