آمادگی ورزشگاه شهدای گمنام برای استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس

آمادگی ورزشگاه شهدای گمنام برای استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس ورزشگاه شهدای گمنام در محدوده منطقه ۱۹ به منظور استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس بهسازی، تجهیز و آماده سازی می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، ..

آمادگی ورزشگاه شهدای گمنام برای استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس

آمادگی ورزشگاه شهدای گمنام برای استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس

ورزشگاه شهدای گمنام در محدوده منطقه ۱۹ به منظور استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس بهسازی، تجهیز و آماده سازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در همین راستا، شهرداران مناطق ۱۸ و ۱۹ و مدیران باشگاه پرسپولیس با حضور در ورزشگاه شهدای گمنام، از شرایط این مجموعه که در اختیار پرسپولیس قرارگرفته است، بازدید کردند تا کلید بهسازی و تجهیز برای استقرار آکادمی فوتبال پرسپولیس روشن شود.

طی این بازدید که علی توکلی شهردار منطقه ۱۹، جعفر سمیعی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه، سیدمحمد فیاض عضو هیأت مدیره باشگاه و شهردار منطقه ۱۸، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و علی عطایی معاون اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، هماهنگی‌های لازم برای بهره‌وری مناسب از این باشگاه، ارتقا امکانات، بازسازی و بهسازی بخش‌های مختلف آن صورت گرفت.

بر اساس این گزارش اقدامات عمرانی باشگاه شهدای گمنام بزودی و همزمان با حضور تیم فوتبال پرسپولیس ایران در هند و برگزاری مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز خواهد شد تا این مجموعه بعد از آماده‌سازی برای فصل پیش‌روی رقابت‌های فوتبال پایه تهران در اختیار آکادمی فوتبال پرسپولیس قرار گرفته و محل برگزاری تمرینات، بازی‌ها و استعدادهای فوتبال باشد.

بازسازی و تجهیز ورزشگاه شهدای گمنام گامی مهم برای تبدیل این مجموعه به کمپ و مرکز تیم‌های پایه و توسعه فوتبال و نیز به عنوان یک یادگاری برای آینده فوتبال پرسپولیس و تهران محسوب می‌شود.

باشگاه شهدای گمنام در خیابان مهران منطقه ۱۹ قرار دارد و در برگیرنده زمین‌ها و سالن‌های مختلفی است.