آقای روحانی! لبخند شما در شرایط سخت معیشتی مردم عجیب است

آقای روحانی! لبخند شما در شرایط سخت معیشتی مردم عجیب است نماینده مردم اردبیل در مجلس خطاب به دولتمردان گفت: آرامش و لبخند شما در روزهایی که مردم برای تأمین مایحتاج خود در فشار هستند، عجیب است و نشان م..

آقای روحانی! لبخند شما در شرایط سخت معیشتی مردم عجیب است

نماینده مردم اردبیل در مجلس خطاب به دولتمردان گفت: آرامش و لبخند شما در روزهایی که مردم برای تأمین مایحتاج خود در فشار هستند، عجیب است و نشان می دهد فرد سیر هرگز حال گرسنگان را درک نمی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، صدیف بدری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: چندین ماه است که قطار گرانی مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه را زیر می گیرد و دولت نه تنها در توقف و کاهش سرعت آن ناتوان است بلکه با سوء مدیریت خود باعث شتاب و سرعت قطار گرانی ها می شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر گوشت، مرغ و میوه برای طبقات ضعیف جامعه تبدیل به آرزو شده است و سفره های مردم هر روز خالی تر می شود که این نشان دهنده کارنامه ضعیف دولت است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای روحانی! در روزهایی که مردم برای تأمین مایحتاج خود تحت فشار هستند و بازار به حال خود رها شده است، آرامش و لبخند شما و دیگر اعضای دولت یادآور یک ضرب المثل است که می گوید فرد سیر هرگز حال و روز گرسنگان را درک نمی کند.

بدری گفت: صف های طولانی مردم برای خرید کالاهای اساسی اسف بار است و سوال ما از دولتمردان آن است که آیا این صف ها را نمی بینید؟ قرار بود مردم از درآمد سرشار شوند اما در شرایط کرونایی باید ساعت ها در صف مرغ و تخم مرغ بایستند.

وی تاکید کرد: کرونا و گرانی هدیه دولت در روزهای قبل از عید به مردم بود و متأسفانه دولت همچنان به این بازی ادامه می دهد و بهتر است دیگر به این بازی پایان دهد.